Aktualijos

LIETUVOS ISTORIJOS OLIMPIADA MEDININKUOSE

     Kovo 22 dieną mūsų gimnazijos 5-8 klasių mokinių komanda dalyvavo rajoninėje Lietuvos istorijos olimpiadoje, kuri kasmet tradiciškai vyksta Medininkų pilyje. Ją organizavo ir pravedė Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos istorijos mokytoja ekspertė Jolanta Lazdauskienė. Mokiniams buvo suplanuotos gana įdomios užduotys, organizuotos dvi edukacinės veiklos.

     Šiemet greta testų buvo daugiau kūrybinių užduočių. Mūsų gimnazijos mokiniai puikiai jas atliko, pasirodė labai gerai. 5 klasių mokinių tarpe III vietą užėmė Goda Kiriuškinaitė. Tarp šeštokų II vietą laimėjo Deividas Jurgelevičius,  septintų klasių mokinių tarpe , kaip ir pernai, nebuvo lygių Kotrynai Sobolevskajai (I vieta), II vieta teko  Lukui Verseckui. 8 klasių mokinių tarpe vyko nuožmi kova: II vietos laimėtojas Donatas Cimoš tik 1 tašku atsiliko nuo nugalėtojų (jų buvo net keturios), dviem taškais atsiliko III vietos laimėtoja Samanta Lotorevičiūtė.

     Labai malonu, kad mūsų gimnazijos mokiniai pademonstravo puikų Lietuvos istorijos išmanymą ir tinkamai atstovavo mūsų mokyklai. Džiaugiuosi jų laimėjimais.

___________________________

Įrašo autorius:
Liudmila Jurgelevičienė
istorijos mokytoja