Aktualijos

KARJEROS UGDYMAS

      Paskutinį šių mokslo metų mėnesį didelį dėmesį skyrėme IVG klasės mokinių karjeros ugdymui. Norėdami padėti abiturientams lengviau apsispręsti, organizavome daug susitikimų su įvairiomis ugdymo įstaigomis. Gimnazijoje lankėsi ir IVG klasės mokiniai susitiko su Varėnos technologijos ir verslo mokyklos, Lietuvos verslo kolegijos, Socialinių mokslų kolegijos, Medininkų pasieniečio mokyklos, Vilniaus statybininkų rengimo centro ir Lietuvos kariuomenės atstovais. 

     Kiekviena mokymo įstaiga pasakojo apie studijų galimybes, mokymosi programas, stojimo reikalavimus, kalbėjo, kokias profesijas galima įsigyti, pasakojo apie įsidarbinimo galimybes Lietuvoje ir užsienyje, pristatė mainų programas, mokymosi ir buities sąlygas, atsakinėjo į abiturientų klausimus.

    Gegužės 17 dieną IV G klasės mokiniams buvo pristatyta LAMA BPO svetainė, paaiškinta, kaip skaičiuojamas konkursinis balas, kaip analizuoti ir lyginti savo rezultatus su praeitais metais, supažindinta, kaip reikia pildyti stojimo prašymą.  

       Linkiu abiturientams apsisprendimo, stiprybės ir visokeriopos sėkmės siekiant savo sumanymų bei svajonių išsipildymo.

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Sidorovič-Bartaševič
Geografijos ir istorijos mokytoja