Aktualijos

STOVYKLA „VORATINKLIS“ MŪSŲ MIESTELYJE

     Keliaujanti gyvenimo įgūdžių stovykla „Voratinklis“ paskutinėmis mokinių vasaros  atostogų dienomis įsikūrė  Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijoje. Tai dviejų dienų trukmės nemokama stovykla vaikams, kurios metu patyrusių vadovų komanda atvyko pas atostogaujančius 10-14 metų vaikus ir jų aplinkoje leidosi su jais į patyrimų kelionę. Veiklos buvo labai įvairios ir įdomios! Visų užsiėmimų metu daug dėmesio buvo skirta bendravimui, bendradarbiavimui, pasitikėjimo savimi, kūrybiškumo ugdymui,  pilietinėms ir demokratinėms vertybėms –  pagarbai ir tolerancijai, aktyvumui bei iniciatyvumui bendruomenės veikloje.

     Smagu, kad Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija jau kelerius metus iš eilės vykdo projektą „Voratinklis“. Labai dėkojame vadovams Deividui Ramonui ir Gabijai Šakalytei už turiningai praleistą mūsų mokinių laiką.

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Babkina
Socialinė pedagogė