Aktualijos

KETVIRTOKAI SPEKTAKLYJE „PYP PYP“

     Spalio 7 d. ketvirtokai vyko į Varėnos kultūros centrą. Ten mokiniai pamatė puikų Keistuolių teatro muzikinį spektaklį vaikams pagal D.Bisseto pasakas „PYP PYP“. D.Bisset - žinomas anglų rašytojas, sukūręs daugiau kaip keturiasdešimt knygų vaikams. Nonsenso stiliumi parašytos pasakos mirgėte mirga įvairiausiomis keistenybėmis ir netikėtumais, kelia juoką ir verčia stebėtis neįprastai vaizduojamu pasauliu. Taigi, spektaklyje savo keistomis istorijomis ir nuotykiais kvietė pasidalinti žąsinėlis Viljamas, skruzdė Marta, karvė Taškė, vabalas ir buldozeris Bačas.

     Jauni aktoriai D.Bisseto pasakas pavertė nepamirštamų nuotykių muzikine kelione, kurią smagiai žiūrėjo ketvirtokai. Spektaklyje skambėjo savos kūrybos veikėjų dainos, aktoriai grojo instrumentais, juokavo ir šoko. Po spektaklio supratome, kad kartais pasiilgstame stebuklų ar dainų, kartais slepiamės nuo baimių ar ieškome naujų draugų,  - visai taip, kaip žąsinėlis Vilis.

___________________________

Įrašo autorius:
Diana Andruškevičienė
pradinių klasių mokytoja