Aktualijos

PIEŠINIŲ PARODA, SKIRTA EUROPOS KABŲ DIENAI

     Rugsėjo 26 dieną Lietuvos Respublikos Seime buvo iškilmingai atidaryta piešinių  konkurso, skirto Europos kalbų dienai, nugalėtojų darbų paroda. Europos kalbų  dieną šiemet šventėme aštuonioliktą kartą. Piešinių konkursas jau tapo tradiciniu. Mūsų gimnazijos mokiniai jame dalyvavo penktą kartą. Ir vėl sėkmingai. Konkurso organizatoriai gavo 536 piešinius iš visos Lietuvos . Piešinius atsiuntė ir vienos Ispanijos mokyklos mokiniai. Kompetentinga komisija atrinko 40 darbų,  kurių autoriai tapo nugalėtojais ir laureatais. Tarp jų ir mūsų gimnazijos mokinės: Goda Kiriuškinaitė, Živilė Kulpovič, 6 klasės mokinės, ir Kotryna Sobolevskaja, 7 klasės mokinė. Sveikiname, šaunuolės merginos!

___________________________

Įrašo autorius:
Jadvyga Sinkevič
Muzikos ir dailės mokytoja