Aktualijos

DALYVAVOME AKCIJOJE „VISA LIETUVA ŠOKA 2020“

     Inicijuojama Lietuvos nacionalinio kultūros centro, šiemet jau šeštąjį kartą vyko kasmetinė akcija „Visa Lietuva šoka“, kuria siekiama tradiciniais šokiais vienyti bendruomenes, stiprinti lietuvių kultūrinės tapatybės pajautą. Varėnos miesto kultūros centras taip pat prisijungė prie šios iniciatyvos. Pakvietė ir mūsų gimnazijos atstovus. Rugsėjo 18 dienos popietę 2a klasės pradinukai pirmą kartą dalyvavo akcijoje „Visa Lietuva šoka 2020: Varėna“. Renginio dalyviai šoko 9 žinomus liaudies šokius: „Suktinukas“, „Ciceliukė , „Ant kalno karklai“, „Oira“, „Polka dribsiukas“, „Dirižablis“, „Grybų raut“, „Gransveras“, „Bitute pilkoji“. Buvo labai smagu. Šoko pilna aikštė vaikų ir suaugusių. Grojo gyva muzika.

     Po renginio gavome padėką ir saldžių dovanų. Antrokai Varėnos savivaldybės administracijos direktoriui Alvydui Verbickui pažadėjo sugrįžti ir kitais metais.

     Dėkojame mūsų gimnazijos šokio mokytojai Janinai Oszustowicz už iniciatyvą, mokinių paruošimą ir kvietimą dalyvauti akcijoje.

___________________________

Įrašo autorius:
Vitalija Voronovič
pradinių klasių mokytoja