Aktualijos

Į PASIMATYMĄ SU GYVŪNAIS

     Saulėtą rugsėjo 11 dieną gimnazijos 2a klasės pradinukai aplankė Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejų. Apžiūrėjome ekspoziciją, kuri vadovaujantis moksline gyvūnų klasifikacija išdėstyta per 3 aukštus 6 salėse 96 stenduose. Smalsios antrokų akys perbėgo per daugiau kaip 15 000 gyvūnų pavyzdžių, eksponuojamų muziejuje.

     Iš muziejaus nuvykome į Lietuvos zoologijos sodą, anksčiau žinomą kaip Kauno zoologijos sodą. Šiandien čia priskaičiuojama apie 2166 vienetų gyvūnų bei 232 rūšių, iš kurių 31 egzotiškos arba arti išnykimo ribos, o 11 rūšių įrašytos į Lietuvos raudonąją knygą. Antrokus labiausiai sužavėjo riaumojantis liūtas ir ilgakaklė žirafa.

     Ištarę gyvūnams „Iki pasimatymo“, pakilios nuotaikos, kupini malonių įspūdžių grįžome namo.

___________________________

Įrašo autorius:
Vitalija Voronovič
pradinių klasių mokytoja