Aktualijos

STEAM GAMTOS PAMOKA „SAULĖS SISTEMA“

   6 klasės mokiniai, analizuodami informaciją apie Saulės sistemos kūnus, pagamino aštuonių  Saulės sistemos planetų – Merkurijaus, Veneros, Žemės, Marso, Jupiterio,  Saturno, Urano ir Neptūno -  bei Žemės palydovo  Mėnulio modelius. Surinkę informaciją apie šiuos dangaus kūnus, pristatė klasės draugams. Vėliau visi kartu sukūrė bendrą Saulės sistemos modelį. Kiekvienas pagamintas kūnas surado savo vietą mūsų sukurtoje Saulės sistemoje.

    Gamindami šį modelį, mokiniai kartu su mokytoja aptarė ir energijos temą. Kalbėjo apie elektros energijos gamybą, teikimą ir taupymą.

    Pamokos pabaigoje, naudodamiesi pagaminto modelio informacija, įtvirtino žinias spręsdami kryžiažodžius.

    Visi mokiniai įvertindami pamoką, sakė, kad buvo neįprasta ir smagu. Mes už netradicines pamokas!!!

___________________________

Įrašo autorius:
Teresa Beržanska
biologijos mokytoja