Aktualijos

7A KLASĖS MOKINIŲ PUIKIAI PRALEISTAS LAIKAS DRUSKININKUOSE

     Balandžio 22 d., mokinių atostogų metu,  7a klasės mokiniai vyko į Druskininkus. Aplankėme M.K.Čiurlionio memorialinį muziejų. Po trumpos pažintinės ekskursijos Čiurlionių šeimos namuose, pasivaikščiojimo sode ir parodos peržiūros, vaikai turėjo galimybę pasivaikščioti vaizdingomis Nemuno pakrantėmis, kurias taip mėgo žymus XX a. pr. lietuvių dailininkas bei kompozitorius M.K. Čiurlionis. Pasigrožėjome nuostabia gamta, turiningai praleidome laiką, svajodami čia dar kartą apsilankyti. Po muziejaus mokinių laukė pramoga vandens ,, Vichy Parke“. Mokiniai grįžo namo kupini nepakartojamų įspūdžių, nes daugelis Vichy vandens parke lankėsi pirmą kartą.

___________________________

Įrašo autorius:
Olga Kaziukevičienė
logopedė