Aktualijos

PAVASARIO ATOSTOGOS KITAIP...

     Balandžio 21 dieną aštuntokai, dešimtokai ir keli šeštokai vyko į pažintinę – pramoginę išvyką į Druskininkus. Lankėmės M. K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje. Mus pasitiko malonios muziejaus darbuotojos. Muziejaus gidė labai šiltai, įtraukiamai, nuoširdžiai pasakojo didžiojo menininko M. K. Čiurlionio biografijos faktus, akcentavo svarbiausius jo gyvenimo įvykius. Mokiniai turėjo galimybę pabuvoti kompozitoriaus, menininko kūrybos kambarėlyje, apžiūrėti jo paletę. Susipažinome su M.K.Čiurlionio kūryba. Labai įspūdinga! Kiekvienas rinkomės patikusį kūrinį, savaip juos suprasdami ir interpretuodami. Esame dėkingi nuostabiai gidei Lydai už įdomią ekskursiją po muziejų!

     Išvykos dalį skyrėme ir pramogoms! Druskininkų vandens parke kiekvienas rinkomės patinkančias vandens pramogas. Prasmingai praleidome mokinių pavasario atostogų dieną. Puikiai pailsėjome!

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Babkina
Socialinė pedagogė