Aktualijos

RID RID RID MARGI MARGUČIAI...

    Kasmet atbudus pavasariui ir sugrįžus paukščiams, švenčiama pati gražiausia pavasario šventė -  Šv. Velykos. Ta proga kovo 30 d. Stanislovo Rapolionio gimnazijos 6 mokiniai Donatas (priešmokyklinio ugdymo grupė), Vanesa (1 klasė), Karolis (2 klasė), Kevin (3a klasė), Danielius (3b klasė), Monika (4b klasė) dalyvavo  respublikiniame virtualiame kūrybinių darbų projekte „Rid Rid Rid Margi Margučiai“, kurį organizavo Šilutės rajono švietimo pagalbos tarnyba. Projekto tikslas – turtinti ir plėtoti mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, meninę saviraišką, puoselėti ir saugoti Šventų Velykų papročių tradicijas. Darbai galėjo būti atlikti įvairia technika (megzti, nerti, siūti, velti, pinti, įvairiai dekoruoti piešti, aplikuoti, pagaminti iš įvairių medžiagų);

     Labai džiaugiuosi mokinių darbeliais. Margučiai išties įdomūs, atlikti naudojant įvairias priemones. Dėkoju mokiniams ir jų tėveliams.

___________________________

Įrašo autorius:
Olga Kaziukevičienė
logopedė