Aktualijos

„GRAŽIAUSI ŽODELIAI – MAMYTEI“

Ačiū tau, mamyte,

Kad esi geriausia,

Kad visam pasauly

Man pati brangiausia.

 

      Balandžio 29 d. mūsų gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupėje buvo neeilinė diena. Po ilgos pertraukos pagaliau pasikvietėme į grupę Mamas. Ši diena skirta joms -  Mamytėms. Juk visoje Lietuvoje pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiame Motinos dieną.

      Keletą savaičių vaikai mokėsi eilėraščių, dainelių, ruošė dovanėles mamytėms, piešė portretus ir rašė patį gražiausią žodelį Mamai. Mamytės buvo labai laimingos ir maloniai nustebintos. Kiekviena išgirdo dainuojantį, deklamuojantį eilėraštį savo vaiką. Kiekvienas įteikė savo Mamai dovanėlę, gėlytes, rodė pieštus portretus, gražiausią žodelį. Geros emocijos ir gražūs žodžiai sušildė kiekvieno širdį, pripildė ją šilumos ir meilės, papuošė šią dieną gražiomis vaikystės spalvomis.

       Su Motinos diena sveikiname visas Mamas!

___________________________

Rūta Kulpovičienė Įrašo autorius:
Rūta Kulpovičienė
Mokytoja, vykdanti priešmokyklinio ugdymo programą