Aktualijos

EDUKACINĖ PROGRAMA – EKSKURSIJA „BALINSKIO DVARO PASLAPČIŲ BEIEŠKANT“ IR KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS „BE SIENŲ“

    Birželio 15 d. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos 15 mokinių vykdydami Tautinių mažumų departamento prie LR vyriausybės kultūros projekto ,, Mūsų daug, o tėvynė viena“ veiklas, vyko į ekskursiją „Balinskio dvaro paslapčių beieškant“ ir dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Be sienų“.

     Ekskursijos tikslas - supažindinti projekto dalyvius su Jašiūnų dvaro istorija, jo gyventojais ir valdytojais. Susipažinti ir su  garsios mūsų krašto dailininkės A. Krepštul gyvenimo istorija, kūryba, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse „Be sienų“.

     Buvo smagu patirti daug gražių įspūdžių. Rugsėjo, spalio mėn. bus organizuota dar daug įvairių veiklų, išvykų... O kol kas – gerų vasaros atostogų!!!!!!!

___________________________

Įrašo autorius:
Olga Kaziukevičienė
logopedė