Aktualijos

KELIAUTI SMAGU

     Birželio 15 dieną aktyviausiems ir labai gerai besimokantiems mūsų gimnazijos mokiniams buvo organizuota edukacinė išvyka į Kauną – dovana už puikius mokymosi bei kitų veiklų rezultatus. Prisijungė ir mokytojai. Visi išvykos dalyviai, lydimi gido Šarūno, pasivaikščiojome po Kauno senamiestį, aplankėme Vytauto Didžiojo Švč. Marijos ėmimo į dangų bažnyčią, Perkūno namus, kuriuose teko ne tik pamatyti, kaip anksčiau gyveno Kauno pirklių šeima, bet ir sušokti riterių šokį. Vėliau pakilome ant Kristaus Prisikėlimo bazilikos stogo įrengtos terasos nuo kurios grožėjomės nuostabia Kauno miesto panorama. Atėjus pietų metui nuvažiavome į šeimos restoraną „Karavan Sarai“, kur galėjome paragauti autentiškų Trakų karaimų kibinų ir užsukome  į mongolų būstą – jurtą. Po skanių pietų aplankėme įspūdingą Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblį. Buvo labai smalsu ir įdomu. Patiko ir įdomūs gido pasakojimai.

     Lietaus lydimi, šiek tiek pavargę, tačiau patenkinti įdomia ekskursija namo visi grįžome pilni įspūdžių ir nuostabių prisiminimų.    

     Dėkojame išvykos organizatorei gimnazijos direktorei D.Zuzo.

 

Aistė Malinovska, Mokinių tarybos pirmininko pavaduotoja