Aktualijos

ŽAIDIMAS VIENIJA...

     Birželio 10 d. mūsų gimnazijoje vyko diena be pamokų „Sportuojanti klasė“, dalyviai -  visi Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos 5-8, IG - IIIG kl. mokiniai ir mokytojai. Visą dieną veiklos vyko sporto salėje, stadione, gimnazijos kiemelyje. Visi galėjo išbandyti savo jėgas ir  ištvermę kliūčių ruože, kurį paruošė fizinio ugdymo mokytojas Darjuš Belopetrovič. Įgytomis žiniomis apie turizmą mokiniai pasidalino su draugais įrengdami  „Turizmo stovyklas“. Fizinio ugdymo mokytojas  Ivan Sankovskij paruošė komandinius žaidimus, kur vaikai mokėsi veikti komandoje, ištiesti pagalbos ranką įveikiant vieną ar kitą kliūtį. Dieną vainikavo labai aktyvūs  sportiniai žaidimai, o ypač tinklinis. Aktyvūs buvo ir žaidėjai, ir sirgaliai. Dienos pabaigoje fizinio ugdymo mokytoja Marytė Bogdevičienė pagyrė visus sportavusius ir teigė, jog  tikslas pasiektas: diena buvo smagi, visi linksmi ir puikiai nusiteikę, o laimėjo - draugystė.

Sportuokime, žaiskime, nes žaidimas – vienija.

___________________________

Įrašo autorius:
Ivan Sankovskij
fizinio ugdymo mokytojas