DISLEKSIJOS PAŽINIMO SAVAITĖ

Spalio 3-9 dienomis Stanislovo Rapolionio gimnazijos 5-8 klasių mokiniai ir mokytojai prisijungė prie iniciatyvos ATPAŽINTI – SUPRASTI – PADĖTI. Dalyvavome  veiklose, siekdami kuo daugiau sužinoti apie disleksiją, dalintis informacija ir skleisti naujausias žinias, kurios gali pakeisti žmonių, turinčių disleksiją, gyvenimą. Taigi, dalyvavome  projekte “Žuvelė medyje – ŽAIDŽAM!”. Lietuvių literatūros pamokų metu skaitėme ir nagrinėjome knygos “Žuvelė medyje” ištraukas. Nupiešėme piešinius, kuriuose atsispindi prigimties ir galimybių prieštaravimai. Go RED for DYSLEXIA LT - apsirengėme raudonai ir nusifotografavome #GoREDforDyslexiaLietuva2022.

Labai džiaugiuosi ir dėkoju mokytojams, kurie noriai prisijungė prie šio pažinimo proceso. Tikiu, kad bent kiek prasiplėtė žinių bagažas bei suaktyvėjo empatija.

Olga Kaziukevičienė
logopedė