Aktualijos

JAUNOJO TYRĖJO EDUKACIJA

    Spalio 25 d. mūsų gimnazijos IG–IIG klasių gimnazistai dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotoje jaunojo tyrėjo edukacijoje „Nano danga, kas tai yra ir kaip ją pasigaminti?“       Mokiniai sužinojo, kas yra nano dalelytė ir nanodanga, kokios savybės būdingos nano dangoms bei kur jos naudojamos. Atlikdami bandymus, praktiškai ištyrė nano dangos savybes, palygino jos savybes su kitomis dangomis, patys pasigamino nano dangą bei stebėjo kitus įdomius bandymus. Veiklų  metu laboratorijoje vyravo gera nuotaika, noras tirti ir gauti kuo tikslesnius rezultatus. Mokiniai patyrė tyrinėjimo džiaugsmą, patobulino tyrinėjimo įgūdžius, nors buvo ir juokingų  nuotykių („liapsusų“).

     Namo mokiniai grįžo pilni įspūdžių ir laimingi, kad praleido dieną ne įprastoje gimnazijos klasėje, o mokslinėje laboratorijoje.

    Dėkojame gimnazijos administracijai už galimybę dalyvauti šioje smagioje ir prasmingoje edukacijoje.

___________________________

Įrašo autorius:
Teresa Beržanska
biologijos mokytoja