Aktualijos

RUDENĖLI, LABAS

Krinta lapas uosio,

Krinta lapas klevo –

Dėdė rudenėlis

Žemėn atkeliavo…

(Vytė Nemunėlis)

   Spalio 28 dieną Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos Tetėnų ,,Šalčios“ skyriuje vyko tradicinė šventė „Rudenėli, labas“. Vaikai šoko, dainavo, deklamavo eilėraštukus, dalijosi žiniomis ir pastebėjimais apie rudens derlių, darbus, rudens pramogas. Vaikučiai ir tėveliai džiaugėsi nuostabiu metų laiku, aktyviai dalyvavo šventėje, buvo spalvingos rudeninės nuotaikos.

     Rudenėlis paliko pilną kraitę vaišių ir gražias šventės akimirkas, pakvietė į originalių rudens gėrybių parodėlę „Daržovių išdaigos“.

     Nuoširdžiai dėkoju  vaikučiams ir jų  tėveliams už aktyvumą bei išradingumą.

___________________________

Ingrida Voronovič Įrašo autorius:
Ingrida Voronovič
mokytoja, vykdanti ikimokyklinį ugdymą