Aktualijos

EDUKACIJA ‚MEDUOLINIŲ EGLUTĖS ŽAISLIUKŲ PUOŠIMAS“

     Gruodžio 13-14 dienomis Eišiškių laisvalaikio ir verslo centre vyko edukaciniai užsiėmimai vaikams „Meduolinių eglutės žaisliukų puošimas“.

     Šia  edukacija susidomėjo ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai. Nuvykome puikiai nusiteikę. Pirmiausiai išklausėme pasakojimą,  iš ko yra kepami meduoliniai sausainiai, kodėl jie yra išskirtiniai, pamatėme, kuo ir kaip puošiami. Po pasakojimo apie meduolius vaikučiai irgi pasitelkė savo meninius gebėjimus – puošė meduolius -, o  vėliau ir  paragavo savo papuoštų meduolių. Tai buvo nuostabiai praleistas laikas bendraujant ir kuriant meduolinius eglutės žaisliukus.

    Už šią edukacinę veiklą nuoširdžiai dėkojame kavinės „Šokoladinė mėta“ savininkei Lilijai Kurilo. Buvo gera, pakvipo šv.Kalėdomis!

___________________________

Rūta Kulpovičienė Įrašo autorius:
Rūta Kulpovičienė
Mokytoja, vykdanti priešmokyklinio ugdymo programą