Aktualijos

SUSITIKIMAS SU MRU ATSTOVU

    Sausio 26 d. III-IVG klasių gimnazistai  3 pamokos metu dalyvavo susitikime su Mykolo Romerio universiteto Nacionalinio priėmimo grupės vadovu Sauliumi Bugailiškiu. Susitikimo metu Saulius supažindino mokinius su studijų programomis, priėmimo tvarka. Akcentavo tai, kas svarbu abiturientams ir ko tikėtis IIIG gimnazistams. Pabrėžė kiekvienų mokslo metų skirtumus, nes reikalavimai vis keičiasi. Paaiškino, kaip yra skaičiuojamas konkursinis balas, skirstomos valstybės finansuojamos vietos, kaip kryptingai sudėlioti  prioritetus ir kt. Universiteto atstovas atsakė į pateiktus klausimus, išdalino lankstinukus apie siūlomas programas, trumpai kiekvieną pakomentavo. Patarė, kad renkantis studijų programą, pirmiausia reikia pamąstyti ir nuspręsti, ką jaunas žmogus norėtų dirbti, o tik  paskui  leistis į studijų programų paieškas. Manau, susitikimas tikrai buvo naudingas.

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Sidorovič-Bartaševič
Geografijos ir istorijos mokytoja