Aktualijos

„PAKELIUI SU SIGITU GEDA“

     Vasario 2 d. 4b klasės mokiniai lankėsi Eišiškių miesto vaikų bibliotekoje paminėti poeto  Sigito Gedos  80–ąsias gimimo metines.

    Bibliotekininkė Rita Dovsevičiėnė supažindino su Sigito Gedos biografija. Mokiniai žiūrėjo prezentaciją, klausėsi pasakojimo. Išklausę pasakojimo ketvirtokai garsiai skaitė poeto eilėraščius, apžiūrėjo knygų parodą. Vėliau laukė edukacinė – kūrybinė valandėlė.  Kiekvienas mokinys gavo po plunksną ir ją turėjo papuošti iš senų žurnalų iškirptais gražiausiais lietuviškais žodžiais. Pabaigę visi kartu pasidžiaugė savo gražiais darbeliais ir, žinoma, gavo dovanų po saldainį.

     Atsisveikinę linksmi, kupini įspūdžių sugrįžome į gimnaziją. Buvo smagu.

     Ačiū bibliotekininkėms Ritai Dovsevičienei ir Liliya Hirdzijeuskaya už bendradarbiavimą.

___________________________

Įrašo autorius:
Renata Petrovskienė
pradinių klasių mokytoja