Laimėjimai

2019-2020 mokslo metai

Sveikiname ir didžiuojamės!!!!!

Dalykų olimpiados

 

Vardas, pavardė, kl.

Vieta grupėje

Mokytojas

Pastabos

Rajoninė chemijos olimpiada

 

Patricija Miliun, IIG kl.

(10 kl. mokinių grupė)

II vieta

Ž.Bogdevičienė

 

Karina Jotko, IIIG kl.

(11 kl. mokinių grupė)

II vieta

Ž.Bogdevičienė

 

Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Patricija Miliun, IIG kl.

(9-10 kl. mokinių grupė)

II vieta

I.Blažukonienė

 

Rokas Andruškevičius, IIG kl

(9-10 kl. mokinių grupė)

III vieta

I.Blažukonienė

 

Ugnė Kiriuškinaitė, IIIG

(11-12 kl. mokinių grupė)

I vieta

L.Bandalevičė

Dalyvaus respublikinėje olimpiadoje

Karina Jotko, IIIG

(11-12 kl. mokinių grupė)

II vieta

L.Bandalevičė

 

Rajoninė matematikos olimpiada Ugnė Kiriuškinaitė, IIIG

(11 kl. mokinių grupė)

II vieta

G.Šibekienė  

Rajoninė biologijos olimpiada

 

Nortas Barutis, IIG kl.

(10 kl. mokinių grupė)

I vieta

T.Beržanska

 

Ugnė Kiriuškinaitė, IIIG kl.

(11 kl. mokinių grupė)

II vieta

T.Beržanska

 

Rajoninė etninės kultūros olimpiada

Kotryna Sobolevskaja, 8 kl.

I vieta

L.Bandalevičė

Dalyvaus regiono olimpiadoje

Aistė Malinovska, 8 kl.

I vieta

L.Bandalevičė

Dalyvaus regiono olimpiadoje

Jaroslav Kozarin, 8 kl.

II vieta

L.Bandalevičė

 

Rajoninė fizikos olimpiada

Patricija Miliun, IIG kl.

(10 kl. mokinių grupė)

II vieta

R.Nekrevič  

Konkursai

Diktanto konkursas “Rašyk be klaidų”, Europos kalbų dienai paminėti (Turgelių “Aistuvos” gimnazija)

(lietuvių kalba)

Rokas Andruškevičius, IIG kl

(9-10 kl. mokinių grupė)

II vieta

I.Blažukonienė

 

(lietuvių kalba)

Patricija Miliun, IIG kl.

(9-10 kl. mokinių grupė)

III vieta

I.Blažukonienė

 

(lietuvių kalba)

Kotryna Sobolevskaja, 8 kl.

(5-8 kl. mokinių grupė)

II vieta

B.Lukaševičienė

 

(rusų kalba) 

Agnė Žymantas, IG kl.

(9-10 kl. mokinių grupė)

III vieta

T.Tinaševa

 

(anglų kalba)

 Augustė Kaziukevičiūtė, 6 kl.

(5-8kl. mokinių grupė)

III vieta

E.Zuzienė

 

Piešinių konkursas LR seime, skirtas Europos kalbų dienai

Goda Kiriuškinaitė, 6 kl.

laureatė

J.Sinkevič

 

Živilė Kulpovič, 6 kl.

laureatė

 

Kotryna Sobolevskaja, 8 kl.

 

laureatė

 

Respublikinis etnokultūros projektas "Keliauk Lietuvoje"

Goda Kiriuškinaitė, 6 kl.

Kotryna Sobolevskaja, 8 kl.

Aistė Malinovska, 8 kl.

II vieta L.Bandalevičė  
Kalbų Kengūra

(lietuvių kalba)

Ugnė Kiriuškinaitė, IIIG kl.

lyderis L.Bandalevičė Vyks į kelionę
Istorijos Kengūra Nortas Barutis, IG kl. lyderis L.Jurgelevičienė Vyks į kelionę

Tarptautinis dailės konkursas „Aušros Vartų  Dievo Motinos globoje“

Aistė Malinovska,  8 kl.

III vieta J.Sinkevič  

Mokinių piešinių konkursas „Tylioji rudens spalvų muzika“

Goda Kiriuškinaitė, 6 kl.

II vieta J.Sinkevič  

Nacionalinis mokinių meninės kūrybos darbų konkursas, skirtas UNESKO pasaulio paveldo Lietuvoje metams „Kelionė laiku – atgimusi Vilniaus istorija“

Monika Linkevič, IVG kl.

laureatė J.Sinkevič  
Gimnazijų I-IV klasių mokinių viktorina "Lietuvos istorijos kriviai"

Ugnė Kiriuškinaitė, IIIG kl.,

Aistė Sliževskytė, IIIG kl.,

Monika Linkevič, IVG kl.,

Laura Šestakovaitė, IVG kl.

I vieta T.Sidorovič-Bartaševič  
 

Sporto renginiai, varžybos

Lengvosios atletikos estafetė, skirta Jono Pauliaus II atminimui pagerbti

I komanda

(11-12 kl. mokinių grupė)

I vieta

D.Belopetrovič

M.Bogdevičienė

 

II komanda

(9-10 kl. mokinių grupė)

III vieta

D.Belopetrovič

M.Bogdevičienė

 

Šachmatų turnyras rajone

 

Komanda (Ketrin Kurilo, IG kl., Nortas Barutis, IIG kl., Benas Zuzo, IIIG kl.,  Olgerd Babkin, IVG kl.)

II vieta

I.Sankovskij

 

 
Atnaujinta: 2020-02-27