Renginiai

Vasario 22 dieną 17.00 valandą gimnazijoje vyko visuotinis tėvų susirinkimas „Pavojai, su kuriais susiduria mūsų vaikai“.

Vasario 14 d.  gimnazijos  priešmokyklinukai, ikimokyklinukai, pradinukai , mokytojos, mokinių tėveliai susirinko  paminėti  Vasario 16-osios - Lietuvos nepriklausomybės dienos – Lietuvos gimtadienio. Tai 102-asis Lietuvos gimtadienis.

Lapkričio 15 d., ilgąjį rudens penktadienio vakarą, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos 7-8, IG-IVG klasių mokiniai nenuobuodžiavo namuose prie kompiuterių, o prasmingai leido laiką, dalyvaudami jau tradicija tapusiame renginyje „Tyrėjų naktis“.

Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse mūsų gimnazijoje vyko Šeimos sporto šventė, kurioje dalyvavo pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai, seneliai bei klasių vadovai. Visi susirinkome gimnazijos kieme pasiruošę sportuoti, varžytis, rungtyniauti, pasilepinti saulėje, pailsėti ir smagiai praleisti laiką.

Esame OLWEUS vardo mokykla. Didžiuojamės šiuo vardu! Ir nors patyčios nuolatos skverbiasi į mūsų gyvenimą ir kelią mums iššūkius, mes tikime, kad vieną dieną jų tiesiog neliks, nes tai rūpi visiems mūsų bendruomenės nariams.

Gegužės 6 d. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos aktų salėje vyko tradicinis VIII-asis rajono mokyklų pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Vaikystės spalvos“. Šiemet dalyvavo 26 pradinukai iš 11 rajono ugdymo įstaigų.

Šių metų balandžio 19 dieną Šalčininkų rajono Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijoje vyko III rajoninė gamtamokslinė konferencija “Tyrinėjimu grįstas  mokymasis“.

Balandžio 16 dieną organizavome susitikimą su pedagogu, buvusiu gimnazijos direktoriumi, dailininku, poetu, daugybę kartų įvairaus lygio apdovanojimus gavusiu knygų kūrėju Vytautu Dailidka.