Renginiai

RUDENĖLIO ŠVENTĖ

      Lapkričio 17 d. Tetėnų ,,Šalčios” pradinio ugdymo skyriuje vyko Rudenėlio šventė. Šventei vaikai ruošėsi iš anksto: mokėsi dainelių,  šokių, eilėraštukų, rašė rašinėlius, skaitė kūrinius apie rudenį, guašu tapė paveikslus. Namie su tėveliais kūrė originalius darbelius iš rudens gėrybių parodėlei.

        Pasidžiaugti vaikų talentais atėjo tėveliai, atvyko Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Kiriuškinienė.

        Ikimokyklinės grupės auklėtoja Ingrida Voronovič mažuosius išmokė dainuoti, šokti, deklamuoti eilėraščius.

      Pirmokai, antrokai ir trečiokai šventėje ne tik dainavo ir šoko, bet ir vaidino vaidinimą ,,Vitaminai”. Pirmokės Arina ir Paulina dūdelėmis grojo lietuvių liaudies dainelę ,,Dvi vištytės baltos” , trečiokai Kamila, Patrycja, Deividas ir Karina - dainelę ,,Ant kalno karklai siūbavo”.

       Šventės pabaigoje buvo apdovanoti  originaliausi rudens gėrybių parodėlės darbeliai.

      Pirmąją vietą užėmė darbelis, kurį sukūrė ikimokylinės grupės auklėtinė Goda Vinkauskaitė . Antrosios vietos nugalėtojai – Lukas ir Orestas Žeimiai,trečiosios – Gabija ir Lukas Tamulevičiai. Visi kiti gavo mažas paguodos dovanėles.

Liudmila Šeškienė, pradinių klasių mokytoja