Renginiai

GIMNAZIJOS GARBĖ 2018

     Pasibaigus I-ajam pusmečiui, Mokinių taryba visą gimnazijos bendruomenę pakvietė į renginį ,,Gimnazijos garbė‘‘. Šis renginys jau tapo gimnazijos tradicija ir vyksta kasmet. Šventė skirta pagerbti puikiai besimokančius mokinius, bei tuos, kurie  atstovauja gimnazijai varžybose, konkursuose, olimpiadose. Aktyviausius ir geriausius mokinius dainomis, eilėmis sveikino draugai, dėkojo mokytojai.Renginio vedėjai A.Rutkovska, IIG kl. ir R.Sokolov, IVG kl., daug gražių padėkos žodžių visų mokinių vardu skyrė mokytojams, tėvams. Kiekvienam nusipelniusiam „Gimnazijos garbės“ titulo buvo įteiktas  išminties ir mokslo simbolis – statulėlė Pelėda. Aktyviausi gimnazijos veikloje mokiniai buvo apdovanoti diplomais, padėkos raštais bei medaliais.

     Džiugu, kad šiais metais pasveikinti šauniausiųjų gimnazistų atvyko mūsų draugai iš Eišiškių muzikos mokyklos, koncertavo ir buvusi gimnazijos abiturientė Karolina Makarenko.

     Nuostabi šventė suteikė žiūrovams daug geros nuotaikos bei paskatino visus  ir toliau siekti gerų rezultatų.

U.Kiriuškinaitė, Mokinių tarybos narė