Renginiai

ŠVENTĖME LIETUVOS GIMTADIENĮ

   Vasario 15 dieną Tetėnų ,,Šalčios” pradinio ugdymo skyriuje vyko Vasario 16-osios  – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas.  Į renginį  šventiškai pasipuošę atėjo ir mokinukų tėveliai. Minėjimą pradėjo Tetėnų kaimo bibliotekininkė Marija Buckienė. Ji pasveikino visus su švente ir vaikams įteikė savo rankomis padarytas trispalves vėliavėles. Priešmokyklinės grupės auklėtoja Ingrida Voronovič vaikus išmokė gražių eilėraštukų bei dainelių apie Tėvynę. 1, 2 ir 3 klasių mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas apie Lietuvą, sveikino vieni kitus.Trečiokės skaitė trumpus pranešimus apie mūsų Tėvynei svarbius istorinius įvykius. Prisiminėme  valstybės simbolius. Pabaigoje visi sugiedojome Lietuvos himną.

   Mokyklos kieme iš trijų spalvų popierinių širdelių mokytojai ,mokiniai bei tėveliai sukūrė gražią Lietuvos vėliavą.

   Su gimtadieniu, Lietuva!!!!

Liudmila Šeškienė, Tetėnų ,,Šalčios” pradinio ugdymo skyriaus mokytoja