Renginiai

„VAIKYSTĖS SPALVOS 2018“

     Pavasaris įvairiomis spalvomis puošia žemę ir mūsų dienas, įkvepia gražiems, prasmingiems  ir linksmiems darbams. Jau septintąjį pavasarį  Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos aktų salėje vyko tradicinis Šalčininkų rajono mokyklų pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Vaikystės spalvos“. Tai bene vienas gražiausių ir spalvingiausių mūsų gimnazijos renginių.

     Balandžio 26d. vykusiame konkurse  „Vaikystės spalvos“ dalyvavo gausus būrys pradinukų iš 13 Šalčininkų rajono mokyklų:. Jano Sniadeckio, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio, „Santarvės“, Eišiškių Stanislovo Rapolionio, Eišiškių, Butrimonių Anos Krepštul, Jašiūnų „Aušros“, Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos, Kalesninkų Liudviko Narbuto, Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazijų,  Jašiūnų, Pabarės, Butrimonių pagrindinių mokyklų.

      Konkurso „Vaikystės spalvos“ tikslai - skatinti pradinių klasių mokinius domėtis vaikų literatūra, puoselėti meilę gimtajam kraštui, kalbai, prasmingai paminint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Mažieji  skaitovai atmintinai skaitė po du pasirinktų žanrų kūrinius. Tema – Vaikystė.

     Vertinimo  komisijai teko paplušėti   paskelbiant geriausiuosius. 1 klasių mokinių tarpe I- ąją vietą užėmė Darija Mysina, Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijos pirmokė, (mokytojos Č.Orlovska, J.Mackevič), II-ąją  vietą – Joana Pristavko, Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijos 1 kl. mokinė (mokytoja O. Martinkevič), III – oji vieta teko Pabarės pagrindinės mokyklos pirmokei Darijai Kurmel (mokytojos G. Liubkevič, I.Brazovskaja). 2 klasių mokinių tarpe I-oji vieta teko  Liepai Česokaitei, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos 2 kl. mokinei (mokytoja D. Andruškevičienė), II-oji vieta - Raimondui Adamovič, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos antrokui (mokytoja E. Dzvinelienė), III-oji vieta -  Elzai Loktikaitei,  Jašiūnų pagrindinės mokyklos antrokei (mokytoja R.Kavaliauskienė). I – ąją vietą  3 klasių mokinių tarpe užėmė Gabrielė Keršytė, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos 3b klasės mokinė (mokytoja V.Voronovič),  II-ąja vieta pasidalino  Julius Kratkovskis, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos trečiokas (mokytoja J. Ališauskienė) ir Dominika Petrauskaitė, Eišiškių gimnazijos trečiokė (mokytojos S. Valiukienė, G. Paškevič), o III-oji vieta teko Gintarei Jurčiukonytei, Eišiškių gimnazijos trečiokei (mokytojos J.Lavrukaitienė, G. Paškevič).Tarp ketvirtokų I-ąja vieta pasidalino Goda Kiriuškinaitė, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos 4b kl. mokinė ( mokytoja E.Leveckienė) ir Julija Celestyna Turovska, Eišiškių gimnazijos 4b kl.mokinė (mokytojos K. Černiak, J. Miškinis).II-ąją vietą užėmė Eišiškių gimnazijos ketvirtokė Melita Titko (mokytojos K. Černiak, J. Miškinis), o III – ąją vietą Olivija Narkevič, Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazijos 4 klasės mokinė (mokytoja  I.Verbickienė).

      Visi konkurso dalyviai ir jų mokytojai apdovanoti Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos  padėkos raštais. Kiekvienam pradinukui padovanojome po knygą.

      Už puikią nuotaiką dėkojame mūsų gimnazijos jaunučių chorui „Dainelė“ (vadovė L.Rozmyslovičienė), už sudėtingą  darbą - vertinimo komisijai. Už pagalbą ir finansinę paramą organizuojant konkursą nuoširdžiai dėkojame Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriui bei ūkininkui G.Zuzo.

___________________________

Įrašo autorius:
Eglė Kiriuškinienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui