Renginiai

„VAIKYSTĖS SPALVOS 2019“

     Gegužės 6 d. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos aktų salėje vyko tradicinis VIII-asis rajono mokyklų pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Vaikystės spalvos“. Šiemet dalyvavo 26 pradinukai iš 11 rajono ugdymo įstaigų: Šalčininkų r. Jano Sniadeckio, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio, Eišiškių, Eišiškių Stanislovo Rapolionio, Kalesninkų Liudviko Narbuto, Baltosios Vokės „Šilo“, Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos, Dieveniškių Adomo Mickevičiaus  gimnazijų, Jašiūnų, Butrimonių, Pabarės pagrindinių mokyklų.

    Renginį pradėjo Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos Jaunučių choras „Dainelė‘ (vad. L.Rozmyslovičienė). Smagios jų dainelės įkvėpė mažuosius skaitovus drąsos, pakėlė nuotaiką ir nuteikė smagiam darbui. Susirinkusiuosius pasveikino gimnazijos direktorė D.Zuzo.

     Kiekvienas pradinukas atmintinai skaitė du pasirinkto žanro (poezijos arba prozos) kūrinius ar jų ištraukas. Skaitovus ruošė pradinių klasių arba kalbų mokytojai. Tema – Vaikystė. Buvo vertinamas kūrinio perteikimo savitumas, meniškumas, artistiškumas, sceninė laikysena, kalbų taisyklingumas.

  Skaitovus vertino komisija: Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui E.Kiriuškinienė, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos bibliotekos darbuotoja A.M.Dailydkaitė, Eišiškių miesto bibliotekos darbuotoja Liliya Hirdziyeuskaya Eišiškių lopšelio – darželio „Žiburėlis“ logopegė metodininkė D.Verseckienė,  Eišiškių muzikos mokyklos vyr. mokytoja Elvyra Savickaja.  

     1-2 klasių mokinių tarpe I vietą užėmė Darija Mysina, Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijos 2 kl. mokinė (mokyt. J.Milošienė, Č.Orlovska), II vietą – Armand Kudzijev, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos 2 kl. mokinys, (mokyt. V.Mikelevičienė ), III-ąją – Matas Valiukas, Eišiškių gimnazijos 1b kl. mokinys (mokyt. D.Sankovskienė, J.Miškinis).

      3-4 klasių mokinių tarpe I vieta teko Liepai Česokaitei, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos 3 kl. mokinei (mokyt.D.Andruškevičienė), II vieta – Dominikai Petrauskaitei, Eišiškių gimnazijos 4b kl. mokinei (mokyt. S.Valiukienė, G.Paškevič), III vieta – Juliui Kratkovskiui, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos 4a kl. mokiniui (mokyt. J.Ališauskienė).

     Visi dalyviai apdovanoti Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos diplomais ir padėkos raštais. Nugalėtojai - knygomis.

    Dėkojame visiems pradinukams bei jų mokytojams, vertinimo komisijai. Už pagalbą ir finansinę paramą organizuojant konkursą nuoširdžiai dėkojame Šalčininkų r. savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriui bei ūkininkui G.Zuzo.

      Iki kito pavasario!

___________________________

Įrašo autorius:
Eglė Kiriuškinienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui