Aktualijos

MOKINIŲ PIEŠINIŲ PARODA „PASAULIO GYVYBĖS MEDIS“ LR SEIME

     2015 m. rugsėjo 10 d. Tarptautinio Taikos vėliavos komiteto prie Jungtinių Tautų prezidentė dr. Alisija Rodriges Fernandes (Alicia Rodriguez Fernandez) įteikė Lietuvos Respublikos Seimui Taikos vėliavą ir paskelbė Lietuvą Taikos Respublika. Taikos vėliavą dr. A. Rodriges mūsų valstybei įteikė įvertinusi Lietuvos indėlį skleidžiant Taikos kultūrą.

     Šių metų rugsėjo 10 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko Šalčininkų rajono mokyklų mokinių piešinių parodos „Pasaulio gyvybės medis“, skirtos Lietuvos paskelbimo Taikos Respublika 4-osioms metinėms paminėti, atidarymas. Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotojas  prof. Vytautas Juozapaitis  šiltai pasveikino atvykusius į parodos  atidarymą mokinius ir mokytojus, pasidžiaugė gražiais, įdomiais, prasmingais dailės kūriniais, palinkėjo naujų kūrybinių sumanymų ir ryžto jiems įgyvendinti. Palinkėjo   ir  sėkmės siekiant mokslo žinių.

     Šalčininkų rajono mokyklų mokinių piešinių parodoje  „Pasaulio gyvybės medis“ eksponuojami mūsų gimnazijos mokinių  Evelinos Klimaševskytės, Agnės Jurgelevičiūtės, Živilės Kulpovič, Kotrynos Sobolevskajos, Erikos Meduševskajos  ir Monikos Linkevič darbai. Paroda Seimo II rūmų 3a. galerijoje veiks iki rugsėjo 17 dienos.

___________________________

Įrašo autorius:
Jadvyga Sinkevič
Muzikos ir dailės mokytoja