Aktualijos

Birželio 8 dieną Rapolionio gimnazijos penktokės dalyvavo Vaikų linedance festivalyje ,,Hakuna Matata“ Palangoje. ,,HAKUNA MATATA” – tai diena be rūpesčių ir problemų, diena – pilna vaikų juoko ir džiugesio!!!

Ištvermė, atidumas, iššūkiai – šiais trims žodžiais galima apibūdinti birželio 6d. vykusią šeštokų išvyką į Vilnių. 

Šiemet mūsų gimnazijos 7 klasės mokiniai kartu su klasės vadove Teresa Beržanska ir lietuvių kalbos mokytoja Birute Lukaševičiene dalyvauja projekte „Etno Lietuva“.

Šiemet mūsų gimnazijos mažieji dalyvavo Šalčininkų rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, turinčių kalbėjimo ir kalbos sutrikimų, logopediniame kūrybinių darbų konkurse „Paslėpti kalbos garsai". Nugalėtojai ir dalyvavę  mokiniai  apdovanoti diplomais bei  prizais. 

Balandžio 26 d. priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai išsiruošė į pirmąją kelionę mokykliniu autobusu. Šios dienos laukė nekantriai – važiavome į Varėnos kultūros centro kino ir parodų salę žiūrėti filmo „Raganosis Rino“. 

Šiemet pirmokai mokėsi pažinti naminius ir laukinius gyvūnus, dalyvavo edukacijoje ,,Po stiklu“, o apniukusį šeštadienio rytą gausus 1a klasės mokinių būrys rinkosi prie gimnazijos, nes vykome į Vilnių pratęsti pažinties su gyvūnais. Skubiai sulipę į mokyklinį autobusiuką išvykome į  Vilniaus Zoologijos sodą. 

Kovo 29 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ vyko paroda „Karjera ir studijos Lietuvoje 2024“.  Kaip skelbė organizatoriai, šių metų renginio akcentas buvo tema „Ką veiksime dirbtinio intelekto laikais?“

Balandžio 4 d. pavasario atostogų metu, ketvirtokai vyko į Varėnos r. įsikūrusį Dargužių amatų centrą, kur pasinaudoję Kultūros paso paslauga, kepė mielines bandeles.