Aktualijos

GERA KURTI KARTU!

     Artėjant nuostabiausiai metų šventei - šv. Kalėdoms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė pakvietė visas Lietuvos ugdymo įstaigas   dalyvauti jos organizuojamoje  „Jaukių namų“ akcijoje.

     Mielai prie šios akcijos prisidėjo ir  Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos mokiniai: technologijų pamokų metu   pagal akcijos iniciatorių pasiūlytus išmatavimus panaudodami anksčiau įgytas žinias, iš veltinio siuvo simbolinius kalėdinius namukus. Darbus  kūrė  pasitelkę vaizduotę ir kūrybiškumą.

     Šių namukų gaminimas  mokiniams suteikė galimybę išreikšti kūrybiškumą, sutelkė bendrystei bei privertė  susimąstyti, ar visi žmonės šiuo metu turi šiltus ir jaukius namus.

     Daugiausiai darbo ir pastangų įdėjo III G klasės gimnazistai Eugenija, Gabija, Agneška, Deividas. Mielai  prie kūrybinio namelių siuvimo prisijungė anglų kalbos mokytoja Vida. Norisi tikėti, kad mokinių rankomis kurti ir „sušildyti“ nameliai galbūt kažkam  sukurs ir praskaidrins  šventinę nuotaiką.

    Gera buvo kurti kartu! Ramių, jaukių ateinančių švenčių!

___________________________

Įrašo autorius:
Lina Giedrienė
Technologijų mokytoja