Aktualijos

ABĖCĖLĖS ŠVENTĖ 2023

   Gegužės 3 dieną pirmokai į gimnaziją atėjo pasipuošę ir pasitempę.  Ši diena jiems įsimintina ir ypatinga - vyko Abėcėlės šventė. Pirmokai deklamavo eilėraščius apie raides, šoko, išsiaiškino, ar Kakė Makė žino abėcėlę ir pasižadėjo skaityti bei saugoti knygas.

   Šventei dramos būrelio vadovė Liudmila su pradinių klasių mokiniais paruošė nuotaikingą  ir linksmą vaidinimą „Tinginys Jonas“. Buvo smagu! Daug ko pasimokėme..

  Pirmokų mokytoja Liliana visas mamas pasveikino su artėjančia Motinos diena, o mokytoja Rūta su priešmokyklinukais skyrė dainą mamai. Kalbėjo ir  gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Kiriuškinienė, kuri padėkojo už šventėje patirtas džiugias akimirkas, pirmokams palinkėjo toliau semtis žinių bei išminties ir pakvietė priešmokyklinukus į pirmą klasę. Šventėje dalyvavo ir svečių – Eišiškių  lopšelio – darželio „Žiburėlis“ priešmokyklinukai su savo mokytojomis.

   Visi pasidžiaugėme pirmokais, juk ši šventė jiems pati gražiausia ir prasmingiausia.

___________________________

Įrašo autorius:
Liliana Talmontienė
pradinių klasių mokytoja