Aktualijos

MO MUZIEJUS ATKELIAVO Į ŠALČININKUS!

     2023 m. gegužės 15 d. visi 4a klasės mokiniai turėjo galimybę Šalčininkų kultūros centre pamatyti fotografijos parodos „Permainų šventė“ fragmentus ir dalyvavo edukaciniame  užsiėmime ,,Istorijos iš lagamino“. Tai Istorijų pasakojimo (angl. storytelling) metodika pagrįstas užsiėmimas, kurį vedė mūsų gimnazijos mokytoja Jadvyga Sinkevič.

     Sukurta MO muziejaus erdvė, meno kūriniai, kurie kiekvienas savyje jau turi paruoštą istoriją, buvo puiki vieta mokiniams sugrįžti į saugią erdvę, kurioje jie galėjo žingsnis po žingsnio pradėti pasakoti istorijas. Skirtingais metodais kurdami istorijas, ketvirtokai MO muziejuje į pagalbą pasitelkė MO kolekcijos meno kūrinius.

     Tokios veiklos ugdo kūrybiškumą, aktyvų klausymąsi, viešą kalbėjimą, gebėjimą čia ir dabar analizuoti, valdyti ir interpretuoti turimą informaciją.

     Dėkojame Eišiškių Stanislovo Rapolionio muzikos mokytojai metodininkei ir vyresniajai dailės mokytojai Jadvygai Sinkevič už turiningai praleistą popietę.

___________________________

Įrašo autorius:
Vitalija Voronovič
pradinių klasių mokytoja