Aktualijos

KETVIRTOKŲ APSILANKYMAS VAIKŲ BIBLIOTEKOJE

   Spalio 10 d. ketvirtokai lankėsi Eišiškių vaikų bibliotekoje. Mokinius mielai pasitiko bibliotekininkė Rita. Bibliotekoje klausėmės pasakos apie rudenį, vėliau klausydamiesi vaikiškų dainelių apie rudenį atlikome  kūrybinį darbelį.

   Rudeniška svajinga nuotaika nuteikė ramiai. Mokiniai  pačiomis gražiausiomis spalvomis išmargino medžių lapus, kirpo ir lankstė skėtį – draugą, skirtą apsisaugoti nuo šalto rudens lietaus. Pabaigę darbelius ketvirtokai  buvo pavaišinti saldainiais. Bibliotekininkės pažadėjo, jog susitikę kitą kartą  mokysi gaminti knygas.

    Smagu, kad bibliotekoje visus  maloniai sutinka ir bendrauja ten dirbančios bibliotekininkės Rita ir Lilija. Ačiū joms už smagiai praleistą laiką.

___________________________

Įrašo autorius:
Diana Andruškevičienė
pradinių klasių mokytoja