Aktualijos

RUDENĖLIO ŠVENTĖ 2023

    Ruduo - tai metų laikas, kai gamta žėri įvairiausiomis spalvomis. Šių metų spalio 27 dieną mūsų gimnazijos pradinukai kartu su priešmokyklinukais ir ikimokyklinukais linksminosi  tradicinėje Rudenėlio šventėje, kurios tikslai -  visus suburti ir pasidžiaugti rudens  grožiu,  gamtos teikiamomis gėrybėmis.

    Visų klasių mokiniai kartu su mokytojomis sukūrė nuostabias rudeninių puokščių kompozicijas, piešė, aplikavo , štampavo ir įvairiomis priemonėmis kūrė rudeninius medžius, kuriais papuošė gimnazijos aktų salę. Šventės metu visi šoko , žaidė žaidimus, atliko įvairias užduotis, kurių tema - „Ruduo“. Buvo be galo gera matyti visų šypsenas, gerą nuotaiką, džiaugsmą...

    Rudenėli, tu nuostabus!

___________________________

Įrašo autorius:
Evelina Kurbedienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja