Aktualijos

IŠVYKA Į VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRĄ

     Gruodžio 5 dieną IGa, IGb, IIG klasės mokiniai aplankė VPC (Valstybės pažinimo centrą). Valstybės pažinimo centras – tai moderni edukacinė erdvė, kurioje galima rasti atsakymus į daugelį klausimų: kaip veikia demokratiška valstybė ir jos institucijos, kaip piliečiai gali prisidėti prie valstybės kūrimo ir valdymo, kokiais būdais galima spręsti visai visuomenei ar vietos bendruomenei aktualias problemas. Gidas trumpai pristatė mokiniams aktualias ekspozicijas, kurios praplėtė žinių bagažą. Gimnazistai  sužinojo daug naujų dalykų apie Lietuvos istoriją, Lietuvos prezidentus, Lietuvos geografinę ir geopolitinę padėtį.

     Klausydamiesi  gido turėjome atlikti užduotis, kurias dar prieš edukaciją paruošė mūsų gimnazijos  geografijos mokytoja Tatjana Sidorovič-Bartaševič. Daugumai puikiai pavyko atlikti užduotis, o  Kahoot žaidimo pagalba suskaičiavus rezultatus paaiškėjo ir nugalėtoja - Dominyka Dudaitė, IIG klasės gimnazistė.

     Po veiklų VPC, pasinaudojome proga ir įkvėpti  artėjančių švenčių  nuotaikos, aplankėme Vilniaus Kalėdų eglutę.

Augustė Kaziukevičiūtė, IIG kl.