Aktualijos

VAIKINŲ TINKLINIO VARŽYBOS

     Vasario 9 d. mūsų gimnazijoje vyko Šalčininkų rajono mokyklų žaidynių vaikinų tinklinio varžybos. Keturios „A zonos“ mokyklos varžėsi dėl tolimesnių finalinių susitikimų. Nors palaikančių mūsų gimnazijos komandą sirgalių buvo daug, šiek tiek pritrūko ... sėkmės. Į finalą pateko Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazijos ir Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinės mokyklos komandos. Dėl III-IV vietų savo pogrupyje susitiko Eišiškių Stanislovo Rapolionio ir Eišiškių gimnazijų vaikinai. Šių komandų atkakliai kovai prireikė trečio kėlinio. Apgalvoti mūsų gimnazijos fizinio ugdymo mokytojo D.Belopetrovičiaus taktiniai veiksmai padėti laimėti ir užimti III-ąją vietą. Su pergale!

___________________________

Įrašo autorius:
Ivan Sankovskij
fizinio ugdymo mokytojas