Aktualijos

MANO GAUBLYS

   Vasario 27, 28, 29 dienomis mūsų gimnazijoje vyko XIII-oji geografijos olimpiada „MANO GAUBLYS“, kurioje dalyvavo 2-4 kl., 6-8 kl., I-IV kl. mokiniai. Olimpiados užduotis ruošė Lietuvos geografijos mokytojų asociacija. Pradinėse klasėse olimpiadą organizavo mokytojos D.Andruškevičienė,  L.Talmontienė, V.Mikelevičienė, o 6-8 kl., I-IVG kl. geografijos mokytojos R.Lysenko ir T.Sidorovič-Bartaševič

   Olimpiados tikslas -  skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir jos populiarinimą pagrindinėje bei vidurinėje bendrojo lavinimo mokykloje.

   Nugalėtojai savo amžiaus grupėse: Donatas Žydelis ir Martin Šustov, 2 kl. mokiniai, Iljana Sokolova, 3 kl. mokinė, Aurelija Pakėnaitė ir Edvinas Kazlauskas, 4 kl. mokiniai, Adriana Jancevič ir Liepa Karčiauskaitė, 7 kl. mokinės, Vilmantas Sankovskis, IGa gimnazistas ir Deividas Jurgelevičius, IIIG gimnazistas.

   Džiaugiamės olimpiados rezultatais ir sveikiname nugalėtojus.

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Sidorovič-Bartaševič
Geografijos ir istorijos mokytoja