Neformalus švietimas

NEFORMALIOJO  ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS
2017 - 2018 m.m. I pusmetis

Vadovas, mokytojas

Neformaliojo ugdymo užsiėmimo pavadinimas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Patalpos

SVEIKA GYVENSENA, SPORTAS

V. Mikelevičienė

“Judrieji žaidimai ir kvadratas”

3-4 kl.

     

13.05 -13.50

 

Sporto salė

M. Bogdevičienė

Judrieji  žaidimai

5-7 kl.

13.55 -14.40

 

 

 

 

Sporto salė

M. Bogdevičienė

Futbolas ( merg.)

8, I-IIG kl.

 

 

 

 

13.55 -14.40

Sporto salė

D.Belopetrovič

 

 

Tenisas mažiesiems

1-4 kl.

13.05 -13.50

     

 

Ia. fojė

 prie sporto salės

D.Belopetrovič

Futbolas  (bern.)

6-8 kl.

15.00-16.30

     

 

Sporto salė

D.Belopetrovič

Krepšinis (bern.)

I-IVG kl.

17.00-18.30

     

 

Sporto salė

MENINĖ RAIŠKA, MENO KOLEKTYVAI

J.Sinkevič

Kanklininkų  ansamblis „Versekėlė“ 5-8, I-IVG kl.

 

 

 

13.55-14.40

 

Kab. nr.302

M.Svirskys

Choreografija

1-4 kl.

5-8 kl.

IIIG  kl.

 

 

13.05 -13.50

13.55-14.40

14.45-15.30

 

 

 

Kab. nr.250

L.Bandalevičė

Dramos studija „Versmelė“

5-8 kl.

 

   

13.55 -14.40

13.05 -13.50

Kab.nr. 229

L.Rozmyslovičienė

Jaunučių choras “Dainelė”

1-4 kl.

 

13.05 – 13.50

13.55 - 14.40

   

 

Aktų salė

TECHNINĖ KŪRYBA, SAVIRAIŠKA

V.Voronovič

Dramos būrelis „Pasagėlė“     

1-4 kl.

       

13.05 – 13.50

Kab. nr. 236

A. Leuto

“Biblijos ratas”

I-IVG kl.

 

     

13.55 - 14.40

Kab. nr.322

M.Nikrevič

„Kompiuterių pasaulyje“ 3-4 kl.

 

     

12.10-12.55

Kab. nr.311

D.Andruškevičienė

„Pas močiutę augau“ 1-4 kl

 

 

 

13.05 -13.50

 

Kab. nr. 327

R.Kulpovičienė

„Darbščiųjų rankų“ būrelis

1-4 kl

   

13.05 – 13.50

 

 

Kab. nr. 330

T.Babkina

Socialinių įgūdžių lavinimo būrelis „Aš galiu“

  1-4 kl.

13.05 – 13.50

 

 

 

 

Kab. nr. 251

R.Česokienė

Saviugdos

   

 

14.00 – 14.45

 

Kab.nr.241

L.Šeškienė

„Pasakų skrynią atvėrus“

1-2T kl.

 

 

13.50 - 14.35

 

 

Tetėnų prad.ugdymo „Šalčios“ skyrius

KRAŠTOTYRA

E.Leveckienė

„Mažieji gamtos mylėtojai“

1-4 kl.

 

 

13.05 – 13.50

 

 

Kab. nr.248

D.Belopetrovič

„Jaunojo pasieniečio būrelis“

14.00 – 14.45

 

 

 

 

Kab. nr.165

L.Jurgelevičienė

„Jaunųjų muziejininkų būrelis“

 

13.55 - 14.40

 

 

 

Muziejus „Atmintis“

 

Atnaujinta: 2017-11-15