Prevencinė veikla

OLWEUS PPP ĮGYVENDINIMAS

OPKUS PLANAS 2020-2021 m.m.

OPKUS PLANAS 2019-2020 m.m.

LAIŠKAS TĖVAMS

PATYČIŲ IR SMURTO PREVENCIJOS BEI INTERVENCIJOS VYKDYMO TVARKOS APRAŠAS

OLWEUS PROGRAMOS KOKYBĖS UŽTIKRINIMO SISTEMOS (OPKUS) PLANAS

KASMETINIO OLWEUS TYRIMO PRISTATYMAS

2019 m. lapkritį visi mūsų gimnazijos 3-10 klasių mokiniai dalyvavo kasmetinėje OLWEUS apklausoje apie patyčias. 2020 02 13 d. gimnazijos OPKUS veiką kuruojanti ir prižiūrinti instruktorė Jurgita Večerskienė  pristatė šio tyrimo rezultatus. Ta proga susirinko OLWEUS MSG vadovai bei OLWEUS koordinacinis komitetas. Džiaugiamės, kad nuo OLWEUS PPP diegimo pradžios, kuomet pirmą kartą dalyvavome šiame tyrime ir iki dabar  mūsų gimnazijoje patyčių lygis sumažėjo net 42 proc.!Vis daugiau mokinių supranta, kad tiesiog stebėti vykstančias patyčias yra blogai ir vis mažiau atsiranda norinčių tyčiotis iš nepatinkančio jiems asmens. Pusė apklaustųjų mokinių tvirtina, kad jų klasės vadovas padarė daug ir labai daug dėl to, kad klasėje nebūtų patyčių tarp mokinių. Tyrimas atskleidė ir spragas, kurias likviduoti turėsime visi kartu, kad ir toliau išdidžiai galėtumėme vadintis „OLWEUS MOKYKLA“.

OLWEUS KLASĖS VALANDĖLĖS​

Metodinė medžiaga klasės vadovams

http://www.childrenatrisk.eu/nonviolence/wp-content/uploads/sites/3/2019/04/Comic-Book-LT.pdf - knyga “Vaikystė be smurto” lietuvių kalba

Atnaujinta: 2021-03-03