Aktualijos

Už lango pavasaris. Gieda paukščiai, žydi obelys. Šviesi, giedra diena. Pro gimnazijos duris žengia būrys garbingų svečių. Pagaliau sulaukėme: šiemet Stanislovo Rapolionio premijos įteikimo ceremonija gimnazijoje vyks!

Gegužės 15 dieną minint Tarptautinę Šeimos dieną, mūsų gimnazijoje įvyko „OLWEUS su šeima šventė“, kur dalyvavo 5-6 klasių mokiniai. Deja, dėl šiandieninės epidemiologinės situacijos šioje šventėje negalėjo dalyvauti visi mokiniai, negalėjome pakviesti ir tėvelių.

Pirmąjį gegužės sekmadienį Lietuvoje švenčiama Motinos diena. Ši šventė neatsitiktinai švenčiama pavasarį. Juk Motina tapatinama su žeme – kaip mama išaugina vaikus, taip žemė išaugina derlių. Sakoma, kad gražiausios dainos ir eilės yra apie meilę, o juk meilė mamai yra tyriausia, stipriausia ir nuoširdžiausia.

Mūsų gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose. Taigi, džiaugiamės galėdami dalyvauti ir gražiame Tautinių mažumų departamento prie LR vyriausybės kultūros projekte „GRAŽI TA MŪSŲ LIETUVA“. Šis projektas skatina tautinių mažumų kultūrų plėtotę, ugdo moksleivių kultūrinį ir pilietinį aktyvumą. Projekto organizatorė Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija.

Inkilų kėlimas - šventė ne tik grįžtantiems paukščiams, bet ir visiems žmonėms, o ypač vaikams. Prie šios gražios akcijos šiemet prisijungėme ir mes, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai.

Dažniausiai abiturientų užduodami klausimai-atsakymai apie skiepus nuo COVID-19

Vadovaujantis Konkurso valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų pareigoms eiti tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2011 m. liepos 1 d. įsakymu Nr. V-1193 „Dėl Konkurso valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų pareigoms eiti tvarkos aprašo patvirtinimo”, skelbiamas konkursas Šalčininkų r. Eišiškių Stanislavo Rapolionio gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti.

Siekiant sumažinti patyčių kultūros apraiškas mūsų gimnazijoje, 2015 m.m. pradėta įgyvendinti  Olweus patyčių prevencijos programa. 2020 metais gimnazija antrą kartą tapo sertifikuota OLWEUS mokykla ir mes visi tuo be galo didžiuojamės!