Aktualijos

ANTROKAI DALYVAVO PROJEKTE „MOKĖK PLAUKTI IR SAUGIAI ELGTIS VANDENYJE – 2018“

     Nuo 2018 m. spalio mėn. iki 2019 m. balandžio 15 d. mūsų gimnazijos antrokai dalyvavo projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje - 2018“. Šį projektą vykdo Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija kartu su Lietuvos plaukimo federacija.

     Mokiniai turėjo galimybę nemokamai naudotis Šalčininkų Tūkstantmečio gimnazijos baseino patalpomis ir plaukimo instruktoriaus pagalba. Svarbiausias projekto tikslas – išmokyti vaikus plaukti ir taip sumažinti nelaimių, kurios kyla dėl nemokėjimo plaukti, tikimybę. Vaikai su malonumu vyko į baseiną ir mokėsi saugaus elgesio prie vandens, įvairių pratimų vandenyje, stiprino sveikatą ir patyrė judėjimo džiaugsmą.

     Antrokai, jų tėveliai  ir mokytoja dėkoja gimnazijai už galimybę  vaikams mokytis plaukti bei tobulinti plaukimo įgūdžius.

___________________________

Įrašo autorius:
Virginija Mikelevičienė
pradinių klasių mokytoja