Aktualijos

KĄ SMAGAUS VEIKĖ MŪSŲ SENELIAI PRIEŠ 100 METŲ

      Gegužės 10 d. trečios klasės mokiniai vyko į Vilnių. Vilniuje apsilankė Žaislų muziejuje ir dalyvavo edukacijoje „Seniausi Lietuvos žaislai“. Į šią edukaciją Žaislų muziejuje vykome pasinaudoję Kultūros paso paslauga. Muziejuje edukatorė Diana pristatė ir papasakojo vaikams, ką smagaus mūsų seneliai veikė prieš 100 ir daugiau metų. Mokiniai pamatė įvairiausių žaislų, kuriais vaikai žaidė nuo seniausių laikų. Susipažinę su įvairių laikotarpių žaislais ir žaidimais, trečiokai drąsiai atsakinėjo į edukatorės klausimus, išmėgino ir pažaidė su „vilkeliais“, sužinojo, kuo skiriasi kardas nuo kalavijo, kokias lėles supo mūsų močiutės. Po edukacijos mokiniai galėjo puikiai praleisti laiką ir pažaisti su įvairiausiais įdomiais ir galbūt pirmą kartą gyvenime pamatytais žaislais. Įsitikinome, kad ir prieš šimtą ir po šimto metų, vaikai mėgsta žaisti su žaislais. Tad kompiuteriniai ar telefoniniai žaidimai niekada nepakeis žaidimo su tikrais žaislais.

___________________________

Įrašo autorius:
Diana Andruškevičienė
pradinių klasių mokytoja