ŠEŠTOKAI VILNIUJE

ŠEŠTOKAI VILNIUJE

     Rugsėjo 19 dieną 6 klasės mokiniai vyko į pažintinę išvyką į Vilnių. Šaltoką ketvirtadienio rytą ekskursija „Įdomybės ir mitai apie senąjį Vilnių“ prasidėjo Katedros aikštėje. Sužinojome daug įdomios informacijos apie mūsų sostinę, sušilome kopdami į Gedimino bokšto kalną, vaikštinėdami senojo Vilniaus gatvėmis. Mokiniai aktyviai dalyvavo diskusijoje, pasitikrino žinias apie mūsų šalies sostinės istoriją.

     Įdienojus vykome į Vilniaus zoologijos sodą „ZOOPARK“, kuriame dalyvavome edukaciniame renginyje „Aplink pasaulį per 90 min.“ Pamatėme daug įvairių Afrikoje, Amerikoje, Madagaskaro saloje įsikūrusių gyvūnų -lemūrų, surikatų, gražių ir įdomių beždžionių. Akimirkai persikėlėme į džiungles, dykumą, susipažinome su tolimų kraštų kultūrą. Buvo smagu!

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Babkina
Socialinė pedagogė