"DEKORAS" SVEIKINA MOKYTOJUS

"DEKORAS" SVEIKINA MOKYTOJUS

     Šiais mokslo metais gimnazijoje veikiantis floristikos būrelis "Dekoras" savo sukurtais  darbais sveikino gimnazijos  mokytojus. Būrelį lanko gimnazinių klasių mokiniai, kurie išmoks įvairios floristikos  darbų kūrimo technikos, sužinos, kaip paruošti augalinę medžiagą komponavimui įvairiais būdais.

      Pritaikydami  įgytas žinias, būrelio dalyviai sukurtais darbais papuoš gimnazijos erdves, džiugins visą gimnazijos bendruomenę.

     Visą rugsėjo mėnesį  kurdami floristines kompozicijas mokiniai sudėjo  mokytojams nuoširdžiausius  linkėjimus ir padėkos žodžius. Sukurti mokinių darbai mokytojus spalio 5 -os dienos rytą pasitiko gimnazijos vestibiulyje...

     Su švente -  mieli Mokytojai!

___________________________

Įrašo autorius:
Lina Giedrienė
Technologijų mokytoja