Aktualijos

IŠVYKA Į VARĖNOS KULTŪROS CENTRĄ

Spalio 9 dieną mūsų gimnazijos pradinukai (2-3 kl. mokiniai) važiavo į Varėną. Varėnos kultūros centre nuo rugsėjo 30 – iki spalio 30 vyksta V-asis Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalis. Mes žiūrėjome Kauno valstybinio lėlių teatro pasaką vaikams „Žiogas Zigmas Žalgirio mūšyje“ (režisierė A.Sunklodaitė). Spektaklyje pasakojama apie tai, kaip žiogas Zigmas padėjo kunigaikščiui Vytautui laimėti Žalgirio mūšį. Be svarbiausio veikėjo žiogo scenoje dar vaidino žiogo žmona Zita, kryžiuočių pasiuntinys , totorius Hadišas, Lenkijos karalius Jogaila, Didysis kunigaikštis Vytautas ir jo žmona Ona.
Mūsų mokiniai buvo sužavėti spektakliu, dekoracijomis, įvairiais efektais ir aktorių vaidyba.
Laikas prabėgo nepastebimai, tačiau labai turiningai. Grįždami namo, vaikai dalinosi patirtais įspūdžiais, o viena mergaitė po spektaklio net apsisprendė tapti aktore.

L.Talmontienė, V.Mikelevičienė, pradinių klasių mokytojos