Aktualijos

Žvarbų sausio 11 dienos rytą būrelis mokinukų skubėjo į Eišiškių vaikų lopšelį – darželį ,,Žiburėlis“. Tai  Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos pradinių klasių dramos būrelio ,,Pasagėlė“ dalyviai, kurie darželinukams vaidino pasaką ,,Karalaitis - Varlė“.

Gruodžio 12 dieną, trečiadienį, mūsų gimnazijos 7-8 klasių mokiniai apsilankė Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose.  Jau ekskursijos pradžioje visi įsitikino, kad patekti į vidų nėra taip paprasta - reikia pereiti apsaugos patikrą.

Šių metų gruodžio 12 dieną mūsų gimnazijos komanda dalyvavo „Veiksmo dienoje“. Komandą sudarė I-IV G klasių mokiniai. Vadovauti komandos sudarymui ėmėsi II Ga klasės mokinės Karina ir Ugnė.

Gruodžio 14 d. trečiokai vyko į Druskininkų Druskos studiją pas skulptorių Taurą Česnulevičių. Smagu, kad turėjome puikią galimybę apsilankyti edukacinėje pamokoje „Sūri pamoka Druskos mieste“. Lėšos edukacijai buvo skirtos iš Kultūros paso.

Lapkričio 28 dienos popietę Erasmus+ “Love Every Drop“ projekte dalyvaujantys mokiniai ir mokytojos Emilija Zuziene ir Teresa Beržanska išvykome prie Versekos atlikti vandens tyrimą.

Lapkričio 26 – 30 dienomis gimnazijoje vyko tiksliųjų mokslų savaitė.

Paskutinę rudens dieną, t. y. lapkričio 30, vykome į Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijoje organizuojamą konferenciją „Patyčių, smurto ir žalingų įpročių prevencijos patirtis mokykloje.“

Projekto "Love Every Drop" bei "Laimingas vanduo 2018" dalyviai kviečia visus gimnazijos bendruomenės narius prisijungti prie gruodžio mėnesį vykstančios akcijos "GRUODIS - VANDENS TAUPYMO MĖNUO".