Kovo 7-tą dieną IGa klasės gimnazistai aplankė Vilniaus TV bokštą, kur patyrė begalę įspūdžių. Be to, turėjo progą mėgautis stulbinančiais Vilniaus ir jo apylinkių vaizdais, aplankė TV bokšte įsikūrusį restoraną „Paukščių takas“, ekskursijoje po TV bokštą susipažino su dar nematytomis bokšto erdvėmis bei architektūra.

Vasario 27, 28, 29 dienomis mūsų gimnazijoje vyko XIII-oji geografijos olimpiada „MANO GAUBLYS“, kurioje dalyvavo 2-4 kl., 6-8 kl., I-IV kl. mokiniai. Olimpiados užduotis ruošė Lietuvos geografijos mokytojų asociacija.

Vasario 28 d. priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai lankėsi Eišiškių miesto vaikų bibliotekoje. Bibliotekos darbuotojos mus šiltai sutiko. Jos pasakojo apie biblioteką, pristatė knygeles, kurios būtų įdomios priešmokyklinukams.

Vasario 21 dieną minima  Tarptautinė gimtosios kalbos diena, skirta atkreipti dėmesį į kalbų ir kultūrų įvairovę, skatinti daugiakalbystę. Gimtoji kalba – savita tautos ypatybė, mąstymo išraiška. Mes, lietuviai, turime labai svarbų uždavinį – išsaugoti savo gimtąją kalbą, ją puoselėti ir mylėti.

Britų tarybos Lietuvoje ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuojamo projekto „Svajonių komandos“ (angl. „Dreams and Teams“) šeštojo sezono dalyviai vasario 12-15 d. aktyviai įsitraukė į keturių dienų mokymus Birštone.

Vasario 23d. antrokai, pasinaudoję Kultūros paso lėšomis, dalyvavo saldžioje edukacijoje „Meduolių gaminimas ir dekoravimas“. Mokiniai sužinoję meduolių istoriją ir sąžiningai prisiekę, jog niekam neišduos meduolių recepto, ėmėsi svarbaus ir įdomaus darbo: minkė, kočiojo, pjaustė įvairių formų meduoliukus.

Šių metų vasario 20-21 dienomis dalyvavome lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams šalies etape. Tai jau penkioliktoji šalies olimpiada, kurioje kasmet dalyvauja beveik pusantro šimto Lietuvos mokinių.