Aktualijos

GEOGRAFIJA - TAI ĮDOMU

Gegužės 8 d.,mūsų gimnazijoje 5-6 pamokų metu vyko geografijos viktorina, kurioje dalyvavo 6-7 klasių mokiniai.
Tikslas - skatinti domėjimąsi geografijos mokslu, uždaviniai - ugdyti gebėjimą dirbti su pasaulio gamtiniu ir topografiniu žemėlapiu; plėtoti mokinių kūrybinius, darbo komandoje bei lyderystės gebėjimus.
Dalyvauti viktorinoje buvo daug norinčių mokinių, todėl sudarytos net 6 komandos, kiekvienoje po 4 mokinius. Pirma užduotis - pristatyti savo komandą, komandos kapitoną bei šūkį. Mūsų gimnazijos šeštokai ir septintokai tikrai kūrybingi, sugalvojo įdomius komandų pavadinimus : „Geografai“, „Didieji geografai“, „Pingvinai“, „Lietuvaičiai“, „Enciklo“, „Keliautojai“, skandavo savo sukurtus šūkius. Prisistačiusios komandos kibo į darbą .Užduočių buvo daug ir įvairių: reikėjo nustatyti azimutą, miestų koordinates, apskaičiuoti atstumą pagal mastelį, išspręsti kryžiažodį, atpažinti iliustracijoje vaizduojamus objektus, sudėlioti dėlionę, kapitonų mūšis, testas „Pasaulio rekordai“.
Mokinių darbus tikrino ir vertino vertinimo komisija: Jolita Markevičiūtė IVG a kl. mokinė, Viktorija Stacikovič IVG a kl. mokinė ir komisijos pirmininkė socialinė pedagogė Tatjana Babkina.
Susumavus taškus, I vieta teko 6a klasės komandai „Keliautojai“ (Aistė, Karina, Patricija, Donatas), II vieta - 6a klasės komandai „Didieji geografai“ (Ugnė, Gabrielius, Sonata, Viktorija) , III vieta - 7 klasės mokinių komandai (Olgerd, Sabina, Emilija, Agneška)
Visi apdovanoti diplomais ir padėkos raštais. Manau, jog dar kartą įrodėme, jog „Geografija – tai įdomu“.

Tatjana Sidorovič, geografijos mokytoja

{geografija-idomu}