Aktualijos

APDOVANOTAS RAFAL SOBOLEVSKIJ

Europos kalbų diena Europos Tarybos iniciatyva minima nuo 2001 m. Kasmet šia proga vyksta daug įvairių renginių. Šiemet Lietuvos vaikų ir jaunimo centras pakvietė šalies ikimokyklinukus bei mokinius dalyvauti piešinių konkurse ir dailės darbuose pavaizduoti, kaip suvokia ir vertina skirtingas Europos kalbas bei kultūras. Į šį kvietimą atsiliepė gausus būrys jaunųjų talentingų dailininkų iš visos Lietuvos. Įvairiaspalviame piešinių kaleidoskope neliko nepastebėtas mūsų gimnazijos IGa klasės gimnazisto Rafalo Sobolevskio darbas. Rafal Sobolevskij buvo apdovanotas laureato diplomu. Jo darbas pateko į geriausiųjų šalies mokinių darbų 50-uką.
Rugsėjo 25 d. IGa ir 8 kl. mokiniai kartu su dailės mokytoja Jadvyga Sinkevič vyko į seimą, kur LR Seimo galerijoje nuo rugsėjo 25 iki spalio 9 d. bus eksponuojami 50 geriausių mokinių piešinių. Atidarydama parodą LR Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė kalbėjo apie tai, kaip svarbu mokėti užsienio kalbas bei gerbti ir puoselėti savo gimtąją kalbą. Renginyje skambėjo dainos ne tik lietuvių kalba. Buvo įdomu susipažinti su kitų konkurso, skirto Europos kalbų dienai, dalyvių geriausiais darbais, atliktais skirtinga technika ir kūrybiškai atskleidžiančiais parodos temą.

Jadvyga Sinkevič, dailės vyr.mokytoja

{rafalas}