Aktualijos

KŪRYBINIAI DARBAI „LIETUVOS PILYS“

     Viena iš vaikų vasaros poilsio  projekto ,,Graži, graži tėvynė mano“ veiklų –– pilių maketavimas iš antrinių žaliavų.

     Trečiadienio rytą vaikai skubėjo į mokyklą nešini įvairaus dydžio kartoninėmis dėžutėmis bei kitomis medžiagomis.

     Papusryčiavę, susiskirstę į 2 grupeles, stovyklautojai kibo į kūrybinį darbą. Iš atsineštų medžiagų  „statė“  pilis. „Statė“ taip, kaip senovėje: „sukonstravo“ pakeliamuosius tiltus, atsarginius išėjimus iš pilies, „iškėlė“ daug žvalgybinių bokštelių, kuriuose plevėsavo vėliavėlės. Visi kruopščiai dirbo, negailėdami laiko, nestokodami išmonės.    

     Kitą dieną aplankėme Eišiškių piliavietę, kur apžiūrėjome keturkampio pavidalo su įdubusia vidurine dalimi kiemą,  bokšto, sienų, pamatų,  mūrytų iš akmenų ir plytų liekanas.

     Grįžtant visus lydėjo puiki nuotaika ir teigiamos emocijos.  Sugrįžę į mokyklą vaikai piešė piešinius, kaip jų nuomone, galėjo atrodyti  Eišiškių pilis. 

    Projekto dalyviams pasisekė nupiešti, sukurti pilis iš įvairių medžiagų ir įvairaus formato. Džiaugiamės puikiais darbo rezultatais, tikimės, kad ši veikla praturtino vaikų istorines žinias, sutelkė kolektyviniam darbui, suteikė malonių kūrybinių akimirkų.

     Dėkoju mokytojoms V.Voronovič, D.Andruškevičienei, V.Mikelevičienei, L.Talmontienei už pagalbą organizuojant veiklą.

___________________________

Įrašo autorius:
Renata Petrovskienė
pradinių klasių mokytoja